KURUCU / İÇ MİMAR
HASAN ALİ SİCİM

2010 yılında Maltepe Üniversitesi İç Mimarlık Bölümü'nden mezun olan Hasan Ali Sicim, 2010-2012 yılları arasında freelance ürün tasarımı ve iç mimari tasarımlar yaptı.

2012 yılında tasarladığı ofis mobilyaları Design Turkey tasarım yarışmasında sergiye çıktı. Aynı yıl Taba Design İç Mimarlık markasını kurdu.

2019 yılında Naba Nuova Accademia Di Belle Arti Milano/İtalya’ da tasarım eğitimine katıldı. Aynı yıl Tmmob İç mimarlar odası Bilirkişilik Eğitimine katıldı. Hasan Ali Sicim iç mimari, mobilya tasarımı ve sergileme çalışmalarını Taba Design markası altında sürdürmektedir.

TARİHÇE

DİPLOMA / SERTİFİKALAR

Mimarlık Fakültesi - Lisans

İSTANBUL / TURKİYE

Bilirkişilik Temel Eğitimi - TMMOB

ANKARA / TURKİYE

Interior Design - NABA

MILAN / İTALYA

Taba Design® DNA

“Nitelikli Tasarımlar” ilkesiyle 2012 yılında doğan Taba Design, gerek mobilya tasarımları gerek iç mekan tasarımlarında sıradanlığı ortadan kaldırmayı ilke edinmiştir. Ofis akustik sistemleri, ofis seperasyon sistemleri, ofis mobilyaları ve iç mimari proje çözümleri gibi alanlarda hizmet veren Taba Design, fonksiyonel ve inovatif ürünler tasarlayarak sınırsız ihtiyaçlara sınırsız çözümleri üretmektedir. Günümüzde değişen çalışma ortamlarına her
geçen gün yeni tasarımlar kazandırarak gerek sosyalleşen açık ofis sistem tasarımları, gerekse de üst düzey yönetici odalarına kadar bir çok inovatif ürünü iç mimariye kazandırmaktadır.